Dębki

 

Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Już drugi raz gościliśmy u Pani Kasi i Jacka. Podobnie jak rok temu wszystko było na wysokim poziomie.Czystość i porządek w całym obiekcie na bardzo wysokim poziomie. Trawka pielęgnowana na bieżąco, także niejeden stadion takiej nie ma. Dużo kwiatów przy domu. Przestrzeń przed pensjonatem jest tak duża, że nikt nikomu nie zabiera miejsca. Plac zabaw z wieloma atrakcjami nie tylko dla najmłodszy. Super piaskownica z morskim piachem oraz przestrzennymi elementami do układania. Na terenie posesji parking na samochody w cenie pobytu, możliwość przechowywania rowerów w garażu. Grill i inne atrakcje dostępne bez dodatkowych opłat. Kuchnia ogólnodostępna wyposażona dosłownie we wszystko. W obiekcie istnieje możliwość skorzystania również z pralki automatycznej (za zgodą właścicieli), co w przypadku dłuższego pobytu jest super sprawą. Tym razem mieliśmy pokój 2 osobowy z aneksem kuchennym wyposażony między innymi w duże wygodne łóżko małżeńskie, stół i krzesła, telewizor LCD, komplet naczyń i garnków, płytę indykcyjną, czajnik i wiele innych rzeczy, które wykorzystywaliśmy podczas przygotowywania śniadań i kolacji. W oknach rolety, na podłodze wykładzina dywanowa, łazienka z kabiną prysznicową, Do naszej dyspozycji były akcesoria plażowicza, takie jak parawan, leżaki na plażę oraz koc plażowy. Na obiady chodziliśmy do "Hani", która mieści się dosłownie kilkanaście metrów od pensjonatu. Jedzonko super i za dobrą cenę. Gospodarze zawsze uśmiechnięci, służący pomocą w każdej sytuacji. Nawet drobne niedociągnięcia od razu usuwają, co świadczyć może o poważnym traktowaniu swoich gości. Krótko mówiąc miejsce i gospodarze przeuroczy, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że niektórzy goście przyjeżdżają tam od ponad 10 lat. My już zarezerwowaliśmy pokój na przyszły rok i niech to będzie dowodem na Wspaniałe Wakacje u Pani Kasi i Jacka. Pozdrawiamy.
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: +48 604 062 939

Spacerowa 19

84-110 Dębki

Kontakt

Katarzyna Kur

Dębki ul. Spacerowa 19

84-110 Krokowa

Tel. +48 604 062 939

pokoje.katarzyna@gmail.com

Nr konta: 50 8349 0002 0004 9517 2000 0010

 

 

 

 


Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]







Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.debki.pl w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem Danych Osobowych zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejsze strony nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i rejestracyjnych.